versió per imprimir

Membres electes del consell comarcal de la Segarra

Noticia

<< Tornar   divendres 1 juliol 2011 Torà    Autor: editor La Junta Electoral Provincial de Lleida ha publicat la proclamació dels membres electes i suplents del consell comarcal

Membres titulars Candidatura Municipi
Adrià Marquilles Bernaus Convergència i Unió Els Plans de Sió
Rosa Maria Santana Hernández Convergència i Unió Cervera
Josep Maria Puig Turull Convergència i Unió Ribera d'Ondara
Aleix Bochaca Bertran Convergència i Unió Sant Ramon
Miquel Parramon Camps Convergència i Unió Guissona
Josep Balcells Sendra Convergència i Unió Montoliu de Segarra
Maria Mercè Valls Querol Convergència i Unió Torà
Ramon Enric Pintó Vilella Convergència i Unió Sant Guim de Freixenet
Ramon Villorbina Cuadros Convergència i Unió Massoteres
Josep Condal Espuga Convergència i Unió Sanaüja
Xavier Casoliva i Pla Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal Guissona
Narcí­s Cisquella i Ribalta Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal Torrefeta i Florejacs
Ramon Torné i Gomà Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal Estaràs
Anna Maria Rovira i Martin Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal Sant Guim de Freixenet
Josep Llobet i Condal Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal Sant Guim de la Plana
Rosa Maria Riba i Bartolí­ Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal Talavera
Joan Valldaura Pujol Progrés Municipal Cervera
Dioní­s Oña Martin Progrés Municipal Montornès de Segarra
Pere Rius Graells Partit Popular Sant Ramon
Membres suplents Candidatura Municipi
Ramon Trullols Bergadà Convergència i Unió Talavera
Elvira Costa Miró Convergència i Unió Cervera
Marc Holgado Rius Convergència i Unió Cervera
Corneli Caubet Camats Convergència i Unió Biosca
Maria Pilar Serentill Brescó Convergència i Unió Guissona
Marta Huguet Mas Convergència i Unió Montornès de Segarra
Josep Maria Alsina Simó Convergència i Unió Torà
Ramon Sala Esteve Convergència i Unió Torrefeta i Florejacs
Francisco Capdevila Prat Convergència i Unió Granyena de Segarra
Immaculada Secanell Viladot Convergència i Unió Tarroja de Segarra
í€ngel Masanés i Rosas Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal Guissona
Nuriá Magrans i Anglès Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal Torrefeta i Florejacs
Maria Carme Roca i Enrich Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal Talavera
Antoni Bofarull i Caballé Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal Ribera d'Ondara
Angelina Infante i Marquez Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal Guissona
Miquel Julià Gabriel Progrés Municipal Guissona
Gemma Martinez Sangrà Progrés Municipal Sanaüja
Ramon Bonet Esteve Partit Popular Ribera d'Ondara
Ramon Ribera Marsiñach Partit Popular Sant Ramon
  + info (enllaç extern)

    Home page | Realització: cdnet